Ремонт
квартир «під ключ»
у Житомирі та області

З гарантією 1 рік та за фіксованими цінами

Розрахуйте точну вартість вашого ремонту

кв. м

Приклади наших робіт

Огляд реалізованого нами об'єкта

Отримайте безкоштовну консультацію

Заповніть форму, дізнайтеся подробиці з приводу вашого ремонту

Послуги, які ми надаємо

Авторський дизайн-проект
Ми проектуємо та втілюємо індивідуальні дизайн-проекти, гарантуючи повну відсутність позапланових витрат. Виконувати роботу починаємо вже під час заповнення брифу.
Капітальний ремонт
Під час капітального ремонту ми здійснюємо якісну обробку усього приміщення, використовуючи надійні матеріали та сучасні технології. Це великий пласт робіт, що включає в себе видалення старої обробки, вирівнювання поверхонь, заміну систем комунікації. У деяких випадках здійснюється повне перепланування приміщення, знесення та зведення нових стін та перегородок.
Елітний ремонт
Ця послуга спеціально для тих, хто звик до комфортних умов життя. Під час елітного ремонту ми застосовуємо лише преміальні будівельні матеріали, відштовхуючись від останніх тенденцій у світі ремонту та дизайну інтер’єру. У результаті ви отримаєте комфортне вишукане житло із максимальною функціональністю.
Заощаджуйте до 25% Вашого бюджету
Дайте відповідь на 5 запитань та з’ясуйте вартість ремонту Вашого житла

Наші ремонтні роботи

image image
м. Житомир, вул. Кафедральна

Ремонт квартири під ключ. Площа - 75 кв.м. Строк - 90 днів.

image image
м. Житомир, вул. Велика Бердичівська

Ремонт квартири під ключ. Площа - 62 кв.м. Строк - 80 днів.

image image
м. Житомир проспект Миру. Розробка дизайн проекту ЖК 777

Площа - 84 кв.м. Строк - 27 днів.

Виїзд замірника

Це безкоштовно і ні до чого вас не зобов'язує!

Відгуки наших клієнтів

Олег Комісарук

Нещодавно придбав однокімнатну квартиру. Постало питання про терміновий ремонт. Звернувся до хлопців і в результаті залишився задоволений роботою — все виконали вчасно і якісно. Не очікував, що в нашому місті знайдуться такі висококваліфіковані спеціалісти з помірними цінами. Рекомендую!

Переглянути відео
Максим Кондратюк

Якщо хтось говорить, що замовити ремонт під ключ вийде дорожче, аніж робити його самотужки — ця людина просто не цінує свій час та енергію! Я теж мав певні сумніви, проте вже коли хлопці розпочали роботу, моя думка змінилася. Зважаючи на те, що каркас вторички був не дуже доброї якості, мені запропонували по максимуму прибрати старі конструкції та встановити нові, і це було найкраще рішення. Дизайнер запропонувала круту ідею прибрати балконні блоки та зробити розширений вихід на балкон — це додало житлу простору та оригінальності.

Переглянути відгук
Вікторія Зуєва

Побачивши нашу квартиру після повного демонтажу, трохи злякалися, що буде далі. Однак завдяки майстрам Строй Партнер етап за етапом наше житло набувало зовсім новий вид. Нам зробили круту перепланування, об'єднавши кухню з кімнатою - тепер є де приймати гостей.

Переглянути відео
Тамара Курінаева

Замовляли ремонт 2-х кімнат і кухні. Дуже відповідальні і професійні співробітники. Спальня, зал, кабінет - все стильно і доведено до блиску за якістю! Ми дуже задоволені.

Переглянути відео

Контакти компанії

+38 073 9365 591 +38 098 9365 591
м. Житомир, Львівський провулок, 2