Головна - Наш Блог - Початок ремонту в новобудові: з чого починати цю важливу довгоочікувану справу?

Ремонт в новобудові під ключ: з чого починати?

Зацікавив запит «початок ремонту в новобудові»? Отже, ключі у вас на руках, і ви, нарешті, можете поглядом повноправного господаря оглянути свої квадратні метри, хоча вони ще зовсім «голі». Вітаємо! Тепер – найважливіший етап: приведення приміщення до ладу з нуля. Фахівці StroyPartner розкажуть, які кроки чекають на вас на шляху до якісного ремонту.

6 важливих кроків до ремонту вашої мрії

Ми вже багато років робимо ремонти в новобудовах під ключ, тому знаємо всі тонкощі, і з задоволенням ділимося ними із вами.

  1. Організація і зонування простору, перепланування. Накресліть план квартири. Продумайте, що і де буде: стіни, меблі, побутова техніка. Найчастіше планують знесення і зведення міжкімнатних перегородок, арок, об’єднання санвузлів, перенесення балконних дверей. На перепланування іноді потрібен дозвіл. Для визначення фронту робіт і розробки дизайн-проекту краще звернутися до фахівця StroyPartner, який врахує всі моменти.
  2. Правильно розраховуйте фінанси перед ремонтом квартири в новобудові. Перегляньте ціни, виберіть матеріали, звірте бажання і можливості. Визначте, на чому можна економити, на чому ні.
  3. Замок на вхідних дверях краще змінити відразу. До кінця ремонту замініть і двері. Насамперед також встановлюють тимчасове освітлення і просту сантехніку: раковину, унітаз.
  4. Визначте, де і які будуть джерела освітлення, електрощит, розетки, вимикачі, електропроводка, а також сантехніка, каналізаційні та водопровідні труби. Можливо, потрібно міняти вікна, двері.
  5. Складання кошторису, підбір і закупівля будівельних матеріалів, замовлення вбудованих меблів і побутової техніки. Важливий вдалий підбір фахівців, хоча б на найскладніші етапи. В ідеалі – довірити ремонт квартири в новобудові під ключ професіоналам: це простіше, швидше і спокійніше.
  6. Безпосередньо роботи. Демонтаж перегородок, вікон, дверей, радіаторів від забудовника і монтаж нових. Прибирання будівельного сміття. Закладення стиків і щілин між плитами. Правильне прокладання труб опалення та водопостачання, дротів (обов’язково збережіть план електророзведення). Перевірка геометрії і вирівнювання стін, кутів, відкосів. Стяжка підлоги, тепло-, гідро-, шумоізоляція стін і підлоги. Чистове оздоблення: укладання плитки, фарбування, клеєння шпалер тощо.

Бажаєте дізнатися, скільки коштуватиме ремонт в новобудові? Звертайтеся, ми грамотно розрахуємо все і зробимо ремонт, який буде радувати вас не один рік, – якісно і акуратно.

Схожі статті

Євроремонт квартир: звідки така назва, що містить і де замовити в Житомирі
Читать дальше
Який ремонт квартири замовити: капітальний, косметичний або елітний під ключ?
Читать дальше
Ремонт квартир під ключ: що треба знати і робити, щоб уникнути підводних каменів
Читать дальше
Зробимо ремонт в квартирі: недорого, якісно, швидко, без проблем і нервів!
Читать дальше
Зробимо ремонт в квартирі: недорого, якісно, швидко, без проблем і нервів!
Читать дальше