Головна - Наш Блог - Євроремонт квартир: звідки така назва, що містить і де замовити в Житомирі

Що таке «євроремонт квартир під ключ» і звідки з’явилося це поняття?

Євроремонт квартир – поняття, яке у всіх на слуху, але не кожен може до ладу пояснити значення цього виразу. У компанію StroyPartner часто надходять замовлення саме з таким формулюванням: «Зробіть нам євроремонт!». Розберемося, що таке «євроремонт» і «з чим його їдять».

Виник цей термін в 90-ті роки минулого століття, коли на країни пострадянського простору обрушився потужний потік як інформації із Заходу, так і товарів, в тому числі – будівельних матеріалів.

Все нове, цікаве і якісне стали називати з приставкою «євро-». І євроремонт квартир під ключ увійшов на ринок будівельних послуг як нова пропозиція, яка означає сучасний, якісний ремонт, зазвичай з переплануванням і заміною по максимуму всього старого на нове, красиве, якісне, модне.

Євроремонти стали робити в новобудовах, вторинках і в квартирах старого фонду, які перетворювалися з типових радянських квартир, в яких все як під копірку, у квартири зі свіжими дизайнерськими рішеннями. Будинки, офіси та комерційні приміщення також змінювалися на краще.

5 ознак євроремонту, про які ви не замислювалися

Ремонт квартир в сучасному стилі – «євро» – містить зазвичай зміни в зовнішньому вигляді і якості обробки приміщення «по всіх фронтах».

  1. На стінах – декоративна штукатурка, камінь і дерево або їх імітація, ефектні фотошпалери і модульні картини.
  2. Арки у дверних отворах і не тільки, колони, декоративні ніші, перегородки, «віконця» в стінах, різноманітні конструкції з гіпсокартону і ліпнина.
  3. Покриття підлог також отримало широке розмаїття варіантів, з’явилися ламінат, наливні 3-D підлоги і т.д. Ціни на євроремонт квартири з такими підлогами були не низькими, але всі, хто міг, намагалися зробити собі таку красу.
  4. Підвісні та натяжні стелі, багаторівневі, складні, фігурні, комбіновані, з точковим підсвіченням.
  5. Зміни торкнулися і санвузлів: з’явилася гарна плитка, різноманітні настінні панно, а також нова сантехніка: душові кабінки, джакузі, біде.

Зараз поняття «євроремонт» означає сучасний і якісний ремонт, з використанням кращих матеріалів і сантехніки, зазвичай із залученням дизайнера і майстрів-професіоналів, які добре знають свою справу.

Ми запрошуємо вас замовити якісний сучасний ремонт в квартирі у 2020 році в нашій компанії: ми зробимо все на вищому рівні євростандартів!

Схожі статті

Євроремонт квартир: звідки така назва, що містить і де замовити в Житомирі
Читать дальше
Який ремонт квартири замовити: капітальний, косметичний або елітний під ключ?
Читать дальше
Ремонт квартир під ключ: що треба знати і робити, щоб уникнути підводних каменів
Читать дальше
Зробимо ремонт в квартирі: недорого, якісно, швидко, без проблем і нервів!
Читать дальше
Зробимо ремонт в квартирі: недорого, якісно, швидко, без проблем і нервів!
Читать дальше