Головна - Наш Блог - Ремонт квартир під ключ: що треба знати і робити, щоб уникнути підводних каменів

Ремонтні роботи в квартирі: що потрібно знати, щоб не вскочити у халепу

Ремонт квартир – відповідальний захід, який краще довіряти професіоналам. І справа не в тому, що це більш престижно – говорити друзям і знайомим, що зверталися в компанію, що відома на все місто високою якістю своїх робіт. Перепланування, чорнові та чистові оздоблювальні роботи повинні виконуватися фахівцями, які добре знають свою справу. Тільки так ви отримаєте гідний результат, який буде вас радувати не один рік.

5 небезпек, які підстерігають при наймі для ремонту «приватників»

Виконуючи різноманітні ремонтні роботи в квартирах і будинках, бригада компанії StroyPartner неодноразово зустрічалася з такими замовленнями: «Будь ласка, доробіть (або переробіть)!».

Зазвичай, це означає, що люди або почали робити ремонт самостійно в своїй квартирі, не будучи професійними майстрами, і переоцінили свої сили. Або звернулися до «хороших знайомих хлопців, які зроблять добре і недорого». Щоправда, теж не професіоналів, а тих, що просто вирішили підзаробити за принципом «Та що там робити?..».

Потрібно бути людиною з дуже доброю вдачею, щоб при таких початкових даних вийшов якісний ремонт квартири. Проблеми випливають вже відразу, і ми попередимо вас про них: попереджений – значить, озброєний.

  1. Іноді горе-будівельники не дотримуються стандартів і правил ремонтних робіт. У деяких випадках навіть не знають про їх існування. Це позначається на якості ремонту і може бути просто небезпечно.
  2. «Майстри» не вміють працювати з сучасними матеріалами. Іноді їх навчання закінчується на рівні перегляду роликів в YouTube. Результат – зіпсовані матеріали, необхідність все знімати, підбирати і закуповувати знов. І переробляти, викликаючи вже бригаду перевіреної фірми з ремонту квартир – StroyPartner.
  3. Узгоджений кошторис не відповідає дійсності. В процесі суми і кількість матеріалів зростають в кілька разів, як і обіцяні терміни виконання робіт. Процес затягується, з’являються незручності, назріває конфліктна стресова ситуація.
  4. Недоліки випливають вже в перші тижні після ремонту. Іноді складно додзвонитися «майстру» і домовитися про їх усунення. Іноді огріхи занадто великі, і потрібно переробляти все.
  5. Нелегальні працівники рідко піклуються про дотримання субординації, бувають непунктуальні і нечемні, дозволяють собі з’являтися на робочому місці при ремонті квартир і офісів в нетверезому вигляді або з сигаретою, вважають нормальним конфліктувати з сусідами, залишати сміття і забруднювати під’їзд.

Якщо ви хочете знайти відповідальних, пунктуальних, порядних професіоналів, які зроблять все на вищому рівні, звертайтеся в компанію StroyPartner (Житомир). З нами на вас чекають тільки приємні сюрпризи!

Схожі статті

Євроремонт квартир: звідки така назва, що містить і де замовити в Житомирі
Читать дальше
Який ремонт квартири замовити: капітальний, косметичний або елітний під ключ?
Читать дальше
Ремонт квартир під ключ: що треба знати і робити, щоб уникнути підводних каменів
Читать дальше
Зробимо ремонт в квартирі: недорого, якісно, швидко, без проблем і нервів!
Читать дальше
Зробимо ремонт в квартирі: недорого, якісно, швидко, без проблем і нервів!
Читать дальше