Головна - Наш Блог - З чого почати ремонт в новобудові згідно із законом, порадами виконробів і здоровим глуздом

Початок ремонту в новобудові: коли можна братися за роботу?

З чого почати ремонт в новобудові? Це питання цікавить всіх щасливих власників нового житла. Найчастіше в нашій країні квартири від забудовника здаються без оздоблення, точніше, з чорновою або передчистовою обробкою. Зазвичай це «голі» стіни і підлога; в наявності вікна та вхідні двері, проведені комунікації. У цьому є свої безсумнівні плюси: можна буквально все зробити на свій смак і гаманець.

Досвідчені фахівці ремонтно-будівельної компанії StroyPartner готові дати рекомендації з початку ремонту в новобудові для всіх, хто збирається отримати ключі від нової квартири.

5 важливих моментів, про які треба знати перед початком ремонту в новобудові

Отже, що потрібно знати?

  1. Ремонт можна починати одразу після підписання Акту прийому-передачі об’єкта і отримання ключів від забудовника. Обов’язково варто вказати в оглядових паперах всі виявлені недоліки і відхилення від договору, щоб вимагати від забудовника їх усунення або компенсації. В ідеалі запросити для огляду стороннього фахівця, який досвідченим оком легко виявить всі огріхи.
  2. Початок ремонту в новобудові: з чого починати і коли? Майте на увазі: у договорі з забудовником зазвичай прописаний гарантійний термін. Протягом цього часу проблеми, що виникають в процесі експлуатації, зобов’язана вирішити будівельна компанія своїм коштом. Важлива умова, яку треба дотримуватися: ремонт в приміщенні при цьому може бути тільки косметичним, а не капітальним.
  3. Часто будівельники рекомендують дочекатися усадки будинку, тобто почекати 1-2 роки, перш ніж братися за капітальне оздоблення. Час усадки залежить не стільки від якості будівництва, скільки від ґрунтів, а це значить – усадка може тривати роками. Чим «загрожує» поспіх з ремонтом в новобудові? Може «повести» шпалери або двері, тріснути стяжка.
  4. Разом з тим, зараз таке трапляється рідко. Сучасні технології і матеріали дозволяють не чекати з повноцінним ремонтом, тим більше, якщо планується заселення в квартиру найближчим часом. Як показує практика, зазвичай через 2-3 роки достатньо буде зробити косметичний ремонт, якщо щось піде не так. Основні ж роботи – перепланування, монтаж сантехніки, розведення електрики і т. д. – рекомендується робити на самому початку в будь-якому випадку.
  5. Капітальний ремонт в новобудові під ключ іноді радять не починати відразу, оскільки сусіди будуть робити те ж саме. А це – вібрації перфоратора, будівельний пил з вентиляційних каналів, протікання труб, зведення стін-перегородок і заливання стяжки підлоги (а значить – збільшення ваги будівлі і ймовірність деформації стін). З іншого боку, краще, якщо всі зроблять все одночасно.

Впевнені: враховуючи ці моменти, ви приймете правильне рішення!

Залишилися питання з  ремонтних робіт? Фахівці StroyPartner з радістю дадуть відповіді на них, проконсультують і виконають акуратний та якісний ремонт у вашій квартирі!

Схожі статті

Євроремонт квартир: звідки така назва, що містить і де замовити в Житомирі
Читать дальше
Який ремонт квартири замовити: капітальний, косметичний або елітний під ключ?
Читать дальше
Ремонт квартир під ключ: що треба знати і робити, щоб уникнути підводних каменів
Читать дальше
Зробимо ремонт в квартирі: недорого, якісно, швидко, без проблем і нервів!
Читать дальше
Зробимо ремонт в квартирі: недорого, якісно, швидко, без проблем і нервів!
Читать дальше