Головна - Дизайн-проекти - Дизайн інтер’єру в стилі шале: альпійська романтика без суєти і хаосу

Інтер’єр дому в стилі шале: романтика, комфорт і простота

Дизайн інтер’єру в стилі шале – напрям, який найбільш вдало обігрується в заміських будинках і в дворівневих квартирах. Цей стиль прийшов з гірських Альп: спочатку так облаштовувалися будиночки гостинних пастухів, що живуть на мальовничих схилах.

Надійні, теплі і компактні інтер’єри припали до вподоби мандрівникам усього світу, і дизайн в дусі альпійських будиночків стали копіювати. Простір в стилі шале пронизане відчуттям спокою і надійності, тепла і комфорту. Це так важливо в наш динамічний час, – час хаосу, суєти і поспіху!

Інтер’єр будинку в стилі шале – це чіткі лінії і прості форми. Простір прагне вгору за рахунок високої похилого даху і масивних вікон, балок, еркерів і балконів. В обробці панують дерево і камінь, присутній розсіяне світло, вдало є сусідами кування і м’який, затишний текстиль.

Шале – це поєднання скромності і грубих форм, простоти і урбаністічності. Незабарвлена дерев’яна підлога тут може чудово поєднуватися зі стільцями в стилі хай-тек.

Дизайн будинку в стилі шале неможливо уявити без «сільської» романтики. Килими в стилі «печворк», керамічне начиння, меблі та предмети інтер’єру з дерева, вінки з лугових трав і польових квітів – все це теж сучасний шале, гостинний, романтичний і комфортний!

Схожі статті

Ремонт в скандинавському стилі: стриманість, романтичність і простота
Читать дальше
Ремонт в стилі хай-тек: технології майбутнього, яке вже поруч
Читать дальше
Ремонт в стилі мінімалізм: особливості напрямки і прийоми в дизайні
Читать дальше
Стиль неокласика в інтер’єрі: переродження класики в сучасному дизайні
Читать дальше
Стиль мід-сенчурі: особливості популярного спрямування з минулого
Читать дальше