Головна - Дизайн-проекти - Ремонт в стилі мінімалізм: особливості напрямки і прийоми в дизайні

Дизайн в стилі мінімалізм: нічого лишнього!

Ремонт в стилі мінімалізм передбачає простір, і, як і випливає з назви, мінімум меблів і деталей. Також цей напрям дизайну та архітектури відрізняє однотонність, простота форм і текстур, і майже повна відсутність яких би то не було елементів декору.

Планування приміщень в більшості випадків не має на увазі розділення на окремі кімнати. Зонування простору здійснюється за рахунок контрастної обробки в різній колірній гамі підлогового покриття і стін, а також грамотного розташування меблів.

Дизайн в стилі мінімалізм передбачає велику кількість світла і повітря, що досягається, в тому числі, за рахунок ідеально спланованого простору. При створенні інтер’єру приділяється особлива увага висвітленню, природного та штучного.

Завдяки можливостям гри світла приміщення діляться на окремі зони. Це досягається мінімізацією прямого світла і світильників, які зазвичай практично непомітні і скромні. Повинно бути багато розсіяного, спокійного світла, щоб створювалася ілюзія світіння самих стін і стелі. Такий ефект дає додаткове підсвічування не тільки на стелі, але і на стінах і в підлозі.

Мінімалізм в дизайні квартири створюється за рахунок демонтажу внутрішніх перегородок і стін, а також за допомогою оформлення додаткових отворів і арок геометричних форм, розсувних перегородок і вставок зі скла. Такі прийоми дають додаткове відчуття простору в інтер’єрі.

Цьому ж сприяють і великі вікна, які не тільки дають велику кількість світла, а й з’єднують житло і зовнішній світ, створюючи ефект єдиного простору. Ремонт в квартирі в стилі мінімалізм доповнюється часто напівпрозорим, невагомим текстилем.

Схожі статті

Ремонт в скандинавському стилі: стриманість, романтичність і простота
Читать дальше
Ремонт в стилі хай-тек: технології майбутнього, яке вже поруч
Читать дальше
Ремонт в стилі мінімалізм: особливості напрямки і прийоми в дизайні
Читать дальше
Стиль неокласика в інтер’єрі: переродження класики в сучасному дизайні
Читать дальше
Стиль мід-сенчурі: особливості популярного спрямування з минулого
Читать дальше