Головна - Дизайн-проекти - Ремонт в скандинавському стилі: стриманість, романтичність і простота

Дизайн в скандинавському стилі: дивовижне поєднання романтики і холодності

Ремонт в скандинавському стилі – це свіжість і натуральність, стриманість і простота: ніякої химерності або навіть штучності. Цей напрямок в світі дизайну інтер’єрів увазі поєднання романтики і холодності – милі образи переплітаються з деякою суворістю. Добре проглядається також повагу та любов до природності і природі.

Скандинавський стиль дарує спокій, естетику і впорядкованість. Його вибирає і молодь, і люди старшого покоління. Скандинавські мотиви задовольняють і сучасний, і традиційний смак.
Дизайн в скандинавському стилі – це світлі природні тони і прості натуральні матеріали, мінімум декору, зайвих деталей і яскравою обробки. Найбільше в інтер’єрі дерева, яке вдається вдало поєднувати і з більш сучасними матеріалами. Тут доречні плетені елементи і декоративний текстиль, хромований метал і скло.

Самобутні інтер’єри в скандинавському стилі відрізняють підлоги зі світлого дерева, такі ж стіни, прості дерев’яні меблі. Фарби в обробці застосовуються мало, і якщо вони є – також світлі, натуральних пастельних тонів. Основні кольори скандинавського дизайну інтер’єру – сірий, бежевий, блакитний, світло-зелений.

В інтер’єрі квартири або будинку зі скандинавським дизайном обов’язкова присутність живих рослин з соковитою зеленню, зазвичай в простих металевих або керамічних горщиках.

Схожі статті

Ремонт в скандинавському стилі: стриманість, романтичність і простота
Читать дальше
Ремонт в стилі хай-тек: технології майбутнього, яке вже поруч
Читать дальше
Ремонт в стилі мінімалізм: особливості напрямки і прийоми в дизайні
Читать дальше
Стиль неокласика в інтер’єрі: переродження класики в сучасному дизайні
Читать дальше
Стиль мід-сенчурі: особливості популярного спрямування з минулого
Читать дальше