Головна - Дизайн-проекти - Стиль неокласика в інтер’єрі: переродження класики в сучасному дизайні

Неокласика : дизайн інтер’єра, балансуючого між розкішшю і строгістю

Стиль неокласика в інтер’єрі – це розкіш і комфорт, витонченість і елегантність в дусі сучасності. Напрямок з’явилося завдяки любителям класичного стилю, які поважають традиції і в той же час відмовляються від музейної архаїчності в житлових будинках.

Неокласика особливо чудово виглядає в просторих заміських будинках і апартаментах великої площі з високими стелями. У той же час, в цьому напрямку можна створювати інтер’єри і в звичайній квартирі, злегка скорегувавши простір.

Концептуальні особливості стилю неокласика в дизайні інтер’єру – це багате оздоблення, охайність, лаконічність і витонченість. Тут доречні якісні матеріали та декор, красиві аксесуари і меблі.

В інтер’єрі переважає натуральна, гармонійна палітра кольорів, без кричущих акцентів. В оформленні важливо домогтися симетричною, пропорційної, впорядкованої, суворої, але при цьому – комфортабельній обстановки.

Для чистового оформлення поверхонь стін використовуються якісні оздоблювальні матеріали – штукатурка, декоративні дерев’яні або скляні панелі. Часто в ремонт в стилі неокласика привносяться природні мотиви.

Дизайнери вдаються до прийомів із задіянням рослинних візерунків і акуратних орнаментів в оформленні вертикальних поверхонь. У текстильному наповненні також присутні смужки і ненав’язливі орнаменти, що приємно пом’якшує притаманну стилю строгість.

Схожі статті

Ремонт в скандинавському стилі: стриманість, романтичність і простота
Читать дальше
Ремонт в стилі хай-тек: технології майбутнього, яке вже поруч
Читать дальше
Ремонт в стилі мінімалізм: особливості напрямки і прийоми в дизайні
Читать дальше
Стиль неокласика в інтер’єрі: переродження класики в сучасному дизайні
Читать дальше
Стиль мід-сенчурі: особливості популярного спрямування з минулого
Читать дальше