Головна - Дизайн-проекти - Стиль мід-сенчурі: особливості популярного спрямування з минулого

Стиль мід-сенчурі в інтер’єрі: простота, функціональність, комфорт і інтелект

Стиль мід-сенчурі модерн (mid-сentury modern) – невимушений, ексцентричний і виразний – стає все більш популярним. Облаштування житла в цьому напрямку – це цікава подорож крізь час і простір.

Легко впізнаваний стиль мід-сенчурі модерн бере свій початок в 50-х роках 20 століття. Сформувався він на базі кількох актуальних в Америці на той момент напрямків, в основі яких лежать принципи простоти і функціональності.

Повоєнний стиль мід-сенчурі в інтер’єрі відрізняється дивовижним поєднанням екстравагантної самобутності і підпорядкування правилу «золотої середини», за що іноді іменується «стилем денді».

Інтер’єр в стилі mid-century – це відкритий простір і вільні площі, за допомогою яких створюється ілюзія об’єднання житлового простору з екстер’єром. Дивани і етажерки на тонких ніжках, як і м’які меблі з дерев’яними підлокітниками, створюють життєрадісний інтелектуальний інтер’єр – демократичний, живий, зручний.

Для створення інтер’єру в цьому стилі ідеально підходять просторі і світлі приміщення. У той же час, мід-сенчурі в інтер’єрі можна створити навіть в будинку невеликого метражу, якщо ретельно опрацювати планування і дизайн. Сприяють отриманню потрібного ефекту відкриті прорізи, легкі розсувні двері і перегородки, а також інтенсивне скління.

Якщо ви поважаєте не так розкіш, скільки комфорт і відчуття захищеності, вибирайте стиль мід-сенчурі.

Схожі статті

Ремонт в скандинавському стилі: стриманість, романтичність і простота
Читать дальше
Ремонт в стилі хай-тек: технології майбутнього, яке вже поруч
Читать дальше
Ремонт в стилі мінімалізм: особливості напрямки і прийоми в дизайні
Читать дальше
Стиль неокласика в інтер’єрі: переродження класики в сучасному дизайні
Читать дальше
Стиль мід-сенчурі: особливості популярного спрямування з минулого
Читать дальше