Головна - Дизайн-проекти - Екостиль інтер’єру: єднання з природою і повернення до рідних витоків

Екодизайн інтер’єру : природність і єднання з природою в тренді

Екостиль інтер’єру на сьогоднішній день – один з найбільш затребуваних у всьому світі. Його основна ідея – гармонійне єднання з природою, повернення людини до природності і рідних витоків, відчуття свіжості і первозданності.

Стиль має на увазі проходження суворим канонам натуральності в інтер’єрі, а також щиру прихильність його головним ідеям. Люди, які вибирають екостиль, і в повсякденному житті мають співзвучне світогляд і проповідують відмову від штучності, прагнення до здорового способу життя, турботу про навколишнє середовище.

Екодизайн в інтер’єрі застосуємо як в житлових будинках і квартирах, так і в комерційних приміщеннях, особливо в офісах, кафе. Оздоблення інтер’єру виконується виключно натуральними матеріалами. Використовуються дерево, камінь, скло, глина, тканини без штучних добавок. Ніякого пластику, синтетики і ДВП в обробці і в предметах інтер’єру!

Дизайнери пропонують для декорування в тому числі і природні матеріали в чистому вигляді – камені, черепашки, частини дерев. Вітається копіювання природних форм при створенні елементів інтер’єру.

Важлива риса дизайну в екостилі – використання колірної гами, максимально наближеною до квітів природи. Тут доречні колір води, листя, сонця, дерева, каменю, землі. Це білий, жовтий, зелений, коричневий, сірий кольори і їх похідні.

Меблів не повинно бути багато, кращі легкі форми і відкритість простору. Всюди – чистота ліній, відсутність химерності і зайвих деталей. Інтер’єр з’єднують з ландшафтом панорамними вікнами, впускаючи м’яке природне освітлення.

Актуальною деталлю дизайну квартири в екостилі може стати зелений куточок, акваріум або фонтан , камін, дерев’яні сходи.

Схожі статті

Ремонт в скандинавському стилі: стриманість, романтичність і простота
Читать дальше
Ремонт в стилі хай-тек: технології майбутнього, яке вже поруч
Читать дальше
Ремонт в стилі мінімалізм: особливості напрямки і прийоми в дизайні
Читать дальше
Стиль неокласика в інтер’єрі: переродження класики в сучасному дизайні
Читать дальше
Стиль мід-сенчурі: особливості популярного спрямування з минулого
Читать дальше