Головна - Дизайн-проекти - Ремонт в стилі лофт: трохи історії, відмінні риси, яскраві ознаки

Дизайн квартири в стилі лофт: від середини 20 століття до наших днів

Ремонт в стилі лофт (з англійської loft – «горище», «голубник») – одне з популярних напрямків сучасного дизайну. Ідея з’явилася випадково, ще в 40-50 роках минулого століття в Америці. Бідні художники і студенти стали облаштовувати і обживати спорожнілі заводські і складські приміщення, а також мансарди і горища.

У покинутих будівлях, в яких ще вчора гуло виробництво, стали з’являтися майстерні та студії. Їх почали переробляти одночасно і під придатні для проживання приміщення.

Лофт як дизайн квартир став дуже популярним спочатку в богемному середовищі Нью-Йорка, а після поширився повсюдно. Оригінальна контрастне житло стало елітним і модним. Тепер уже тільки заможним власникам нерухомості та солідним компаніям стало по кишені орендувати і купувати нежитлові площі. У такому стилі стали і робити ремонти в звичайних житлових будинках і квартирах.

Головні риси стилю лофт – ефект незавершеної, а точніше, і не розпочатого ремонту в звичному розумінні цього слова, причому – в промисловому приміщенні. Дизайн в стилі лофт – це голі цегляні або бетонні стіни, металеві несучі конструкції і свобода простору.

Тільки тут можуть бути сусідами м’які затишні дивани і брутальні ковані верстати! Сьогодні стиль лофт – це стиль розкоші і свободи, який вибирає богема і бізнес.

Схожі статті

Ремонт в скандинавському стилі: стриманість, романтичність і простота
Читать дальше
Ремонт в стилі хай-тек: технології майбутнього, яке вже поруч
Читать дальше
Ремонт в стилі мінімалізм: особливості напрямки і прийоми в дизайні
Читать дальше
Стиль неокласика в інтер’єрі: переродження класики в сучасному дизайні
Читать дальше
Стиль мід-сенчурі: особливості популярного спрямування з минулого
Читать дальше