Головна - Дизайн-проекти - Сучасний індустріальний стиль в інтер’єрі: все про направлення backstage

Квартира в індустріальному стилі backstage: закулісся, виставлене напоказ

Сучасний індустріальний стиль в інтер’єрі перетворився в напрямок backstage («бекстейдж», в перекладі з англійської – «виворіт», «зворотна сторона», «за лаштунками»). Це інтер’єр з особливим колоритом, оригінальною кольоровою палітрою і атрибутами, властивими став популярним раніше промислового стилю, а також широко відомому, колись богемному, стилю лофт.

У ньому спеціально напоказ виставляються функціональні і технічні деталі споруди. У дизайні інтер’єру офісу або квартири в індустріальному стилі використовуються грубі матеріали, необроблені та штучно зістарені поверхні. Створюється враження, ніби ви потрапили в закулісся театру, модного подіуму або на приховану від сторонніх очей кухню ресторану.

Якщо присутнє відчуття індустріального минулого приміщення – як ніби тут раніше тут був заводський цех, а не сучасна упорядкована кімната, – значить, дизайнери все зробили правильно.

Дизайн стилю індустріальний шик – це ілюзія брутальності. Створюється вона за рахунок «незавершеності» ремонту та «відсутності» чистової обробки вертикальних і горизонтальних поверхонь, найчастіше – стін. Допомагають відтворити атмосферу промислового об’єкта металеві, скляні, дерев’яні елементи в меблях і декорі.

Схожі статті

Ремонт в скандинавському стилі: стриманість, романтичність і простота
Читать дальше
Ремонт в стилі хай-тек: технології майбутнього, яке вже поруч
Читать дальше
Ремонт в стилі мінімалізм: особливості напрямки і прийоми в дизайні
Читать дальше
Стиль неокласика в інтер’єрі: переродження класики в сучасному дизайні
Читать дальше
Стиль мід-сенчурі: особливості популярного спрямування з минулого
Читать дальше