Головна - Дизайн-проекти - Стиль контемпорарі в інтер’єрі: сучасність, функціональність і лаконічність

Контемпорарі в інтер’єрі: функціональний, лаконічний і затишний

Стиль контемпорарі в інтер’єрі – відносно новий напрямок, хоча вже має свою історію, що починається ще з середини минулого століття. Його головні риси – простота і функціональність, лаконічність і доступність, ергономічність і комфорт.

«Контемпорарі» в перекладі з італійської – «сучасний». Спокійний, ненав’язливий, цілісний стиль заснований на міксі ідей конструктивізму, мінімалізму і скандинавського напрямки.

Контемпорарі в інтер’єрі легко пізнаваний: це прості форми, використання багатофункціональних меблів і задіяння предметів масового виробництва. Ті самі «стінки» і секційні меблі, що прикрашають мільйони будинків у всьому світі, трансформуються і перетворюються з урахуванням сучасних технологій, ритму життя і комфорту людини. Але як і раніше залишаються «в строю»!

Чіткі геометричні форми, прямі або плавно округлені лінії, гладкі поліровані поверхні, нечисленні нейтральні аксесуари – все це прикмети стилю контемпорарі в дизайні.

Його призначення – створення функціонального і затишного життєвого простору. Втім, в цьому стилі створюють і інтер’єри комерційних приміщень. Тут застосовуються вигідні планувальні рішення і просте, елегантне оформлення.

Стиль відрізняється використанням товарів, доступних широким верствам населення. Це оздоблювальні матеріали, меблі та інші предмети інтер’єру сегмента мас-маркет. Тут немає зайвих деталей і химерних елементів: все зручно і навіть скромно.

Інтер’єр квартири в стилі контемпорарі за допомогою буквально пари аксесуарів легко перетворюється в інтер’єр іншого напряму. Наприклад, гілка сакури у вазі і бамбуковий килимок – і контемпорарі набуває чарівність Японії, не втрачаючи звичного європейцям зручності і сучасної функціональності.

Схожі статті

Ремонт в скандинавському стилі: стриманість, романтичність і простота
Читать дальше
Ремонт в стилі хай-тек: технології майбутнього, яке вже поруч
Читать дальше
Ремонт в стилі мінімалізм: особливості напрямки і прийоми в дизайні
Читать дальше
Стиль неокласика в інтер’єрі: переродження класики в сучасному дизайні
Читать дальше
Стиль мід-сенчурі: особливості популярного спрямування з минулого
Читать дальше